Byt, 2+kk

Nový zařízený byt situovaný v 1. patře nově kompletně zrekonstruovaného domu s garážemi a kamerovým systémem pouhé dvě zastávky od stanice metra Kobylisy, u zastávky tramvaje, pár minut chůze od místního koupaliště. Lokalita s výbornou občanskou vybaveností (obchodní centrum, škola, školka, banka, restaurace, divadla), v blízkosti chráněného území Havránka, Čimického háje a Velké Skály.

Interiér tvoří 1 ložnice, obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.

Vinylové podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, skříně, pračka, domácí vrátný, alarm, vstup do budovy na elektronickou kartu. Bez výtahu. Poplatky za společné domovní služby 1500 Kč/měs. plus 500 Kč/měs./os. Elektřina se hradí zvlášť. Fotografie jsou použité z podobného bytu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16669
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  36 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.