Byt, 2+kk

Nový zařízený byt situovaný ve 2. patře nově kompletně zrekonstruovaného domu s garážemi a kamerovým systémem pouhé dvě zastávky od stanice metra Kobylisy, u zastávky tramvaje, pár minut chůze od místního koupaliště. Lokalita s výbornou občanskou vybaveností (obchodní centrum, škola, školka, banka, restaurace, divadla), v blízkosti chráněného území Havránka, Čimického háje a Velké Skály.

Interiér tvoří 1 ložnice, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a otevřená vstupní chodba.

Výhledy do zeleně, vinylové podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný, alarm, vstup do budovy na elektronickou kartu. Bez výtahu. Možnost pronajmout bez nábytku za nižší nájemné. Poplatky za společné domovní služby 1500 Kč/měs. plus 500 Kč/měs./os. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16665
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  39 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.