Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Kompletně zrekonstruovaný nezařázený byt se 3 ložnicemi a 2 koupelnami ve 3. patře renovovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Klidná lokalita v blízkém dosahu parků Letenské sady a Stromovka, s výborným spojením do centra (tramvaje, metro Vltavská, pěšky 15 min.) a na letiště.

Byt tvoří obývací pokoj s krbem a plně vybavenou kuchyní, přilehlá ložnice/pracovna, hlavní ložnice s koupelnou (vana, toaleta), třetí ložnice a koupelna (sprcha, toaleta), vstupní hala a toaleta pro hosty.

Dobový nábytek, vysoké stropy, dubové parkety a teraco, vytápěná dlažba v koupelnách, bezpečnostní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, PC síť, UPC, telefonní linka, internet, alarm, domácí vrátný. Na rozdíl od fotografií je byt NEZAŘÍZENÝ. Poplatky za společné domovní služby jsou zahrnuty v ceně nájmu. Spotřeba energií se hradí zvlášť. K dispozici od ledna 2016.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  14779
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.