Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 5 + kk

Kompletně zařízený čtyřpatrový byt se 4 ložnicemi a 2 koupelnami situovaný v prvním patře atypického rodinného domu v klidné rezidenční zástavbě ve Strašnicích. Kvalitní lokalita s dětskými hřišti, školami a školkami, s tramvajovými a autobusovými spoji, 7 min. chůze k metru Strašnická.

Přízemí: vstupní hala, hala. 1. patro: obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice, plně vybavená koupelna, technická komora. 2. patro: dvě ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. 3. patro: otevřená podkrovní ložnice / pracovna.

Výhledy do zeleně, parkety, množství vestavěných skříní a úložných prostor, elektrické rolety, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, plynový kotel, plazmová TV, internet, alarm, domácí vrátný. Poplatky budou převedeny na nájemce (cca 4500 Kč měsíčně). Volné od června 2015.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  150 m²
 • Parkování
  Garáž a stání před garáží.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  14654
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.