Byt, 2+1

Nezařízený byt s balkonem ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného reprezentativního činžovního domu s výtahem a mnoha zachovanými původními prvky. Výhodná lokalita pár minut chůze od stanice metra Náměstí Míru s veškerou občanskou vybaveností v okolí, v pěším dosahu centra.

Interiér bytu tvoří plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a balkonem do vnitrobloku, 1 ložnice, obývací pokoj (možno využít jako druhou ložnici), koupelna (vana, dvě umyvadla), samostatná toaleta a vstupní chodba.

Vysoké stropy, parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, plynové topení, vestavěné kuchyňské spotřebiče vč. myčky, videotelefon. Kočárkárna s kamerový systémem, společný dvůr s možností grilování. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií 5.000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  14156
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  88 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.