Byt, 2+kk

Zrekonstruovaný, plně zařízený světlý byt v 5. patře kompletně zrekonstruované budovy s novým výtahem v nejžádanější části Královských Vinohrad, minutu chůze od náměstí Míru (tramvaje, metro), v blízkosti Havlíčkových sadů, s kvalitními restauracemi a kavárnami v bezprostředním okolí.

Interiér bytu tvoří pohodlný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 1 ložnice s pracovním koutem a vestavěnými úložnými prostory, orientovaná do tichého vnitrobloku, koupelna s vanou a toaletou a vstupní hala.

Dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, rolety a žaluzie, pračka se sušičkou, myčka, vysavač, TV, telefonní linka, internet, satelitní TV připojení, videotelefon, sklep. Parkování možné v garážích Americká Park za 2500 Kč/ps/měs. Poplatky za společné domovní služby 4.500 Kč/měs. Elektřina je hrazena zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13996
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.