Byt, 1+1

Kompletně zrekonstruované zařízené studio ve zvýšeném přízemí renovovaného činžovního domu pouhých 50 m od Stromovky, největšího parku v Praze.

Byt tvoří plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem orientovaná do zeleně vnitrobloku, obývací pokoj/ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, spíž, vysoké stropy, parkety, rozkládací gauč, myčka, domácí vrátný. Společná zahrada. Bezproblémové parkování na ulici. Tramvajové spoje, v dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra, v pěším dosahu parku na Letné. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 3000 Kč měsíčně. K dispozici od srpna 2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13896
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.