Byt, 2+1

Renovovaný byt ve 3. patře pěkně udržovaného rekonstruovaného činžovního domu s výtahem v oblíbené rezidenční čtvrti Vinohrady. Příjemná tichá lokalita v blízkosti parku, dobrá dostupnost MHD (metro a tramvaje na náměstí Míru), kvalitní restaurace a kavárny v okolí.

Byt má světlý obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s jídelním prostorem, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, komoru s pračkou a řadu vestavěných skříní v chodbě.

Parkety a dlažba, vysoké stropy, bezpečnostní dveře, plynové etážové topení, myčka, pračka, satelitní TV připojení. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií se platí zvlášť. Parkování možné ve dvoře za dodatečný poplatek. K dispozici od listopadu 2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13454
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Parkování
  Parkování možné ve dvoře za dodatečný poplatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.