Byt, 3+kk

Kompletně rekonstruovaný zařízený byt s balkónem ve čtvrtém patře renovovaného klasického činžovního domu s výtahem a recepcí. Byt je situován v klidné části Vinohrad, v blízkosti Riegrových sadů, 10 minut chůze od Václavského náměstí.

Nachází se v něm vstupní hala, obývací pokoj s vybavenou vestavěnou kuchyňkou s barovým pultem, 2 ložnice, jedna s vlastní šatnou, koupelna s vanou, bidetem a WC, umývárna s WC a do vnitrobloku orientovaný balkon přístupný z jedné z ložnic.

Původní zachované prvky, parkety a dlažba, repasovaná okna a dveře, vysoké stropy, bezpečnostní zámek, pračka, video intercom, kabelové připojení UPC - TV a internet, satelitní připojení (zdarma), telefon. Zálohy na domovní služby 4.000 Kč měs. Energie jsou hrazeny zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13338
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.