Byt, 2+kk

Zařízený byt v 1. patře kompletně renovované budovy s výtahem na rozhraní Vinohrad a Vršovic poblíž parku Grebovka, s rychlou dostupností do centra.

V bytě je prostorný obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnice s výhledem do vnitrobloku, koupelna s rohovou vanou a toaletou a vstupní hala.

Masivní dubové podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, satelitní TV připojení, úložný prostor ve sklepě (2 m2). 5 min. chůze k tramvaji, 5 minut jízdy k metru Náměstí Míru. Zálohy na společné domovní služby 1600 Kč/měs. Plyn a elektřina 2400 Kč měsíčně. Možnost krátkodobého pronájmu za vyšší nájemné (minimálně 6 měsíců). K dispozici od září 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13228
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  67 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.