Byt, 3+1

Zařízený renovovaný mezonet ve 4. patře kompletně zrekonstruované budovy s novým výtahem, žulovými obklady a štuky ve společných prostorách a dvorem s okrasnými keři v Praze 5 na Smíchově v dosahu francouzské mezinárodní školy.

Ve spodní úrovni je plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, samostatné WC a technická místnost. V patře jsou 2 podkrovní ložnice a plně vybavená koupelna.

Parkety a dlažba, klimatizace, plynové vytápění, podlahové topení v koupelně, kuchyni a na WC, vestavěné skříně, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, bezpečnostní dveře, domácí videotelefon, telefonní linka, kabelové připojení UPC. Dobrá dostupnost MHD do centra - stanice metra Anděl, trasa B. Možnost parkování na hlídaném parkovišti 100 m od domu za 1.800 Kč/stání/měsíc. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií se platí zvlášť. K dispozici od srpna 2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12969
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  117 m²
 • Parkování
  Možnost parkování na hlídaném parkovišti 100 m od domu
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.