Byt, 3+1

Částečně zařízený renovovaný podkrovní mezonet ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem, žulovými obklady a štuky ve společných prostorách a dvorem s okrasnými keři a fontánou v Praze 5 na Smíchově v blízkém dosahu francouzské mezinárodní školy a stanice metra Anděl.

Ve spodní úrovni bytu se nachází velký obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, technická komora, toaleta pro hosty a vstupní chodba. V patře jsou dvě klimatizované ložnice a žulou obložená, plně vybavená koupelna.

Parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, vytápěná podlaha v koupelně, kuchyni a na toaletě, vestavěné skříně, plynové topení, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, telefonní linka, kabelové připojení UPC, videotelefon. Možno dozařídit nábytkem. Možnost parkování na hlídaném parkovišti 100 m od domu za extra poplatek. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12968
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  135 m²
 • Parkování
  Možnost parkování na hlídaném parkovišti 100 m od domu za extra poplatek
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.