Byt, 2+1

Kompletně zrekonstruovaný byt v 1. patře renovovaného klasického činžovního domu bez výtahu v těsné blízkosti nábřeží Vltavy, v pěším dosahu komerčního centra a stanice metra Anděl. Klidné bezpečné bydlení s výbornou dostupností do centra.

Byt tvoří plně vybavená moderní kuchyň s barovým pultem a jídelním prostorem, světlý obývací pokoj, 1 ložnice s vybavenou šatnou, koupelna s velkým sprchovým koutem, samostatná toaleta a prostorná vstupní hala.

Vysoké stropy, nové parkety, žulová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, domácí vrátný, satelitní připojení Astra, vlastní měřiče energií. Nájemníkům je k dispozici společná zahrada ve vnitrobloku domu. Záloha na společné domovní služby a spotřebu energií 3000 měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12793
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  64 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.