Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný, plně zařízený byt v 1. patře udržovaného činžovního domu s novým výtahem situovaného přímo na pražské magistrále. Velmi rychlá dostupnost do centra - jen pár minut chůze od stanice metra Vyšehrad (pár minut do stanice Muzeum).

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 1 ložnice s bambusovou podlahou, koupelna s vanou, toaleta a vstupní hala.

Dřevěné podlahy, nový nábytek a osvětlení, žaluzie, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba, kabelové připojení UPC, domácí vrátný, sklep, balkon ve společných prostorách domu. Poplatky za společné domovní služby 500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od 01.05.2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12532
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.