Byt, 2+kk

Kompletně zrenovovaný, plně zařízený světlý byt situovaný v 1. patře zrekonstruovaného secesního činžovního domu s výtahem. Klidná ulice pouhé tři minuty chůze od stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad, v pěším dosahu Riegrových sadů a Václavského náměstí. Lokalita s rychlou dostupností do centra a plnou vybaveností v blízkém dosahu, s množstvím kvalitních restaurací, kaváren, bister a také pravidelnými farmářskými trhy.

Byt má 1 ložnici, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelnu s vanou a toaletou, komoru a vstupní halu.

Zachované původní prvky, prostorné místnosti, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vysoké stropy, velká okna, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, ložní prádlo, vysavač, TV, možnost kabelového připojení UPC (TV a internet). Poplatky za společné domovní služby a vodu 600 Kč/osoba/měsíc. Zálohy na spotřebu plynu a elektřiny cca 2000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12468
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  58 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.