Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 4 + 1
Renovovaný zařízený byt s terasou ve zvýšeném přízemí rekonstruované vily z dvacátých let na Vinohradech. V bytě se nachází vstupní hala, plně vybavená kuchyň, obývací pokoj se vstupem na terasu, 3 ložnice, 2 koupelny, samostatné WC a balkon. Další vybavení tvoří parkety a dlažba, vestavěné skříně, závěsy, žaluzie, internetové a satelitní připojení a alarm. Možnost využití zahrady. Nedaleko nákupního centra a stanice metra A Flora. Zálohy na služby 4.500 Kč měsíčně. Možnost garážového parkování za 3.500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Není k dispozici
 • Celková plocha
  116 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  12421
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.