Byt, 3+1

Plně zrekonstruovaný zařízený byt ve 2. patře zrekonstruovaného, dobře udržovaného činžovního domu s výtahem v oblíbené rezidenční čtvrti Vinohrady. Příjemná lokalita v blízkosti Havlíčkových sadů, s výbornou občanskou vybaveností v okolí a rychlou dostupností do centra, v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru.

Byt má 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, technickou komoru a vstupní chodbu.

Dubové parkety a dlažba, vysoké stropy, velká okna, bezpečnostní dveře, plynové vytápění, pračka, myčka, satelitní TV připojení. Parkovací stání ve dvoře 3.000 Kč/měs. Poplatky za služby 1500 Kč/os./měs. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce. K dispozici od září 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11912
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Parkování
  Jedno parkovací stání ve dvoře za 3.000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.