Byt, 5+kk

Kompletně zmodernizovaný nadstandardní nezařízený byt se 3 koupelnami a saunou ve 2. patře plně zrenovovaného historického činžovního domu s výtahem v těsné blízkosti francouzského lycea a Petřínských sadů.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 3 ložnice - dvě z nich se společnou koupelnou se sprchou, dále relaxační pokoj s plně vybavenou koupelnou, saunou a šatnou, třetí koupelna se sprchou, komora, technická místnost a vstupní chodba.

Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, zabudované osvětlení, plynový kotel, myčka, pračka, sušička, alarm, satelitní připojení, telefonní linka, ADSL; tři toalety. Poplatky za domovní služby 2.640 Kč/měs. Zálohy za spotřebu energií a vodu 6.000 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11794
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  181 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.