Byt, 4+1

Prostorný dvoupodlažní nezařízený byt se 2-3 ložnicemi a 2 koupelnami v přízemí rekonstruované samostatně stojící vily z 30. let s rozlehlou zahradou situovanou do klidné vilové čtvrti na Vinohradech v Praze 10.

V dolním patře se nachází prostorná vstupní hala, plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s arkýřem, jídelnou a vstupem na malou terasu, ložnice/pracovna, koupelna s masážním sprchovým koutem a toaleta. Jídelnu je možno upravit jako třetí ložnici. V hormím patře je prostorná galerie, velká ložnice a koupelna (vana, bidet, toaleta).

Zachované původní prvky, velká okna, parketové podlahy, bezpečnostní dveře, dva plynové boilery, videotelefon, satelitní připojení, telefonní linka. Možnost používání společného posezení s grilem na zahradě. Tiché a příjemné prostředí, nedaleko nákupního centra Flora. Dobré dopravní spojení (stanice metra Flora, tramvaje). Poplatky za domovní služby a zálohy na energie cca 5.000 Kč/měs.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11782
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  190 m²
 • Parkování
  Parkovací místo v garáži v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.