Byt, 3+kk

Renovovaný zařízený byt ve 2. patře kompletně zrekonstruované secesní budovy s výtahem a vkusně zachovanými původními architektonickými detaily, jako je např. krásná pozlacená štuková výzdoba nebo repliky mosazných svítidel. Výhodná poloha v atraktivní části Vinohrad v těsné blízkosti Riegrových sadů, nedaleko Vinohradského pavilonu a v pěším dosahu Václavského náměstí.

Byt má 2 ložnice, prostorný obývací pokoj s arkýřem a plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu s vanou, toaletu pro hosty, úložnou komoru a dvě šatny.

Parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, plynové etážové topení, TV, telefon, vysokorychlostní internet, satelitní připojení, zabezpečovací zařízení. V budově je alarm napojený na PCO, kamerový bezpečnostní systém, elektronický požární systém v garážích a ve dvoře společná terasa se zahradou. Parkování v podzemní garáži za měsíční poplatek 4.000 Kč. Zálohy na spotřebu energií a domovní služby 4.000 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11629
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  125 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v podzemní garáži za 4.000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.