Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný světlý byt ve 4. patře činžovního domu s výtahem, situovaný jen pár kroků od nábřeží Vltavy, Výtoň. Lokalita s výborným spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v okolí, v blízkém dosahu Výtoňské náplavky, místa konání oblíbených farmářských trhů, Vyšehradu, Botanické zahrady, bazénu v Podolí a relaxačního centra Žluté lázně. Dvě minuty chůze od stanice metra Karlovo (Palackého) náměstí a tramvajových spojů.

Interiér bytu tvoří 2 samostatné ložnice, velký obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, koupelna s vanou a toaletou, toaleta pro hosty a vstupní hala.

Plovoucí podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, pračka, myčka, kabelové TV a internetové připojení. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 4700 Kč/měs. K dispozici od poloviny listopadu 2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11591
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.