Byt, 3+1

Tichý slunný zrenovovaný byt situovaný ve 3. patře zrekonstruovaného činžovního domu bez výtahu v klidné ulici v Praze 5 na Smíchově. Dům se nachází pouhou minutu chůze od nábřeží Vltavy, v blízkém dosahu obchodního centra a stanice metra Anděl.

V bytě se nachází obývací pokoj, plně vybavená kuchyň se spíží, 2 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta a velká vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parketové podlahy a dlažba, myčka, pračka se sušičkou, satelitní a internetové připojení, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby a vodu 500 Kč/os./měs. Poplatky za spotřebu energií budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11505
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  108 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.