Byt, 2+kk

Moderní zařízený byt s 10 m2 terasou s výhledem na místní golfové hřiště, tenisové kurty a do dalekého okolí vč. Pražského hradu situovaný v 5. patře nedávno postavené "Sluneční věže" s recepcí, výtahy a podzemním parkováním. Klidná lokalita v Praze 8 s rychlou dostupností do centra, pár bloků od stanice metra Invalidovna.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a celoprosklenou stěnou s přístupem na krytou terasu, 1 ložnice s výhledem do zeleně, koupelna se sprchovým koutem, toaleta a vstupní chodba.

Vytápěná dlažba v celém prostoru, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, TV, alarm, domácí vrátný. Jedno parkovací stání zahrnuto v ceně. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií 5600 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11477
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  88 m²
 • Parkování
  Garážové stání zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.