Byt, 3+kk

Renovovaný podkrovní dvouúrovňový byt se 2-3 ložnicemi ve 4. patře historické budovy bez výtahu v těsné blízkosti Kinského zahrady a Petřínského kopce. Lokalita na rozhraní Malé Strany a Smíchova s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, v rychlé dostupnosti do centra, pár minut od Francouzského lycea.

Interiér tvoří dvě samostatné ložnice, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, technická komora a vstupní hala. V patře se nachází otevřená ložnice s galerií.

Výhledy do zeleně, parkety, linoleum, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, plynové etážové topení, chlazení, pračka, myčka, videotelefon. Parkovací stání ve dvoře v ceně. Poplatky za společné domovní služby 600 Kč/os./měs. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11396
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  99 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.