Byt, 2+1

Zařízený renovovaný byt situovaný v 1. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v oblíbené rezidenční lokalitě na Vinohradech pár minut chůze od stanic metra I.P.Pavlova (trasa C) a Náměstí Míru (trasa A), s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí.

Byt má plně vybavenou kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, 1 ložnici orientovanou do klidného dvora, šatnu, en-suite koupelnu s vanou, toaletu a vstupní halu s vestavěnou skříní.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety, vytápěná dlažba v koupelně, bezpečnostní vstupní dveře, rolety, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, kamerový systém v budově, vstup na čip. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 2500 Kč měsíčně. K dispozici nejpozději od dubna 2018.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11051
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.