Byt, 2+kk

Zařízený podkrovní byt situovaný ve 2. patře řadového rodinného domu v klidné vilové čtvrti cca deset minut chůze nebo jednu zastávku tramvají od stanice metra Želivského.

Interiér tvoří otevřený prostor s obývací částí, plně vybaveným kuchyňským koutem a otevřenou ložnicí s vestavěnými skříněmi, 1 samostatná ložnice / pracovna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba.

Plovoucí podlahy, koberec, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, samostatný plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, vysavač, internet, satelitní připojení. Bez výtahu. Možnost užívání zahrady a parkování na pozemku. Poplatky za domovní služby a energie cca 3.500 Kč měsíčně. K dispozici od 15.10.2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11044
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.