Byt, 6+1


Prostorný slunný byt se 3 balkony a krásným výhledem na řeku, Žofín a Národní divadlo v 5. patře kompletně zrekonstruovaného klasického činžovního domu s výtahem a 24h recepcí na nábřeží Vltavy, v blízkém dosahu nákupního centra Anděl, s rychlým spojením do centra.

V bytě se vzdušnými prostornými místnostmi se nachází plně zařízená kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, 5 ložnic, 2 koupelny a 2 toalety.

Parkety a dlažba, vysoké stropy, velká okna, alarm, satelitní TV připojení. V budově je nájemníkům k dispozici bezpečnostní kamerový systém, ostraha, sauna, vířivka, fitness a společná zimní zahrada (zahrnuto v ceně). Poplatky za služby včetně internetu jsou zahrnuty v ceně nájmu. Poplatky za spotřebu energií (voda, plyn, elektřina) se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10921
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  200 m²
 • Parkování
  Parkovací stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.