Byt, 3+kk

Kompletně zrenovovaný, zařízený byt se 2 ložnicemi a 2 koupelnami ve 3. patře pěkně udržovaného zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Atraktivní klidná rezidenční lokalita v těsné blízkosti parku Letná, s plnou občanskou vybaveností a výborným spojením do centra (tramvaje, metro Vltavská a Hradčanská, 15 min. chůze), na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

V bytě se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice orientované do tichého dvora, každá s vlastní koupelnou s vanou a toaletou (jedna má navíc bidet), dále samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala.

Zachované původní prvky, parkety a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, velká okna, plynový kotel, pračka, myčka, TV, vysokorychlostní internet, satelitní připojení Astra. Zálohy na společné služby, spotřebu energií a internet 4000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10884
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.