Byt, 3+kk

Zrekonstruovaný zařízený byt situovaný v 1. patře plně zrenovovaného činžovního domu s novým výtahem. Atraktivní lokalita s plnou vybaveností v okolí, v blízkém dosahu parků Letenské sady a Stromovka, s výborným spojením do centra (tramvaje, metro Vltavská a Hradčanská, pěšky 15 min.), na letiště a do mezinárodních škol.

V bytě se nachází obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 samostatné ložnice, každá s vlastní koupelnou s vanou, umyvadlem a toaletou (jedna má navíc bidet), toaleta pro hosty a vstupní hala.

Parkety, velká okna, vysoké stropy, plynový kotel, pračka, telefon, TV, internet, satelitní připojení Astra, domácí vrátný, společný sklep. Záloha na společné služby a energie 3300 Kč/měs. Záloha na vodu 200 Kč/os./měs. Internet 750 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10880
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.