Byt, 3+1

Plně zařízený byt se 2 balkony v 1. patře renovovaného činžovního domu s výtahem. Dům se nachází v klidné upravené ulici se vzrostlými stromy v atraktivní rezidenční čtvrti v Praze 2 na Vinohradech, minutu chůze od stanice metra a zastávek tramvají na náměstí Míru. Vyhledávaná lokalita v rychlém dosahu centra, s veškerou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu parků Gröbovka a Folimanka.

Byt tvoří světlý obývací pokoj s balkonem, plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou (jedna též s šatnou, druhá s balkonem), prádelní / úklidovou komoru a šatnu. Jedna z koupelen je přístupná také z chodby.

Vysoké stropy, parkety, laminátové podlahy, zabudovaná stropní světla, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, WiFi internet, satelitní TV připojení, bezpečnostní závora na vstupních dveřích. Možnost pronájmu garážového stání za 2.000 Kč/měs + DPH. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10463
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za domovní služby vč. internetu 3.400 Kč/měs. Záloha na poplatky za elektřinu, plyn a vodu 2.420 Kč/os./měs.
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Parkování
  Možnost parkování.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.