Byt, 2+kk

Zařízený podkrovní byt v 5., nejvyšším patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v nejžádanější části Královských Vinohrad v blízkosti Havlíčkových sadů. Vyhledávaná rezidenční lokalita s velmi rychlou dostupností do centra, pouhých pár minut chůze od stanice metra Náměstí Míru, s kvalitními restauracemi, bary, bistry a kavárnami v bezprostředním okolí.

Interiér bytu tvoří 1 ložnice s prostornou šatnou, obývací pokoj s krbem, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna s vanou, toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Parkety a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, nábytek na míru, žaluzie, pračka. Poplatky za společné domovní služby, internet a zálohy na spotřebu energií činí cca 3200 Kč měsíčně. K dispozici od února 2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10443
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.