Byt, 1+kk

Kompletně zařízené studio s výhledem do dalekého okolí situované ve 3. patře moderního bytového komplexu s 24hodinovou recepcí, kamerovým systémem, dvěma výtahy a podzemním parkováním v blízkosti obchodního centra Prahy 4 a stanice metra Budějovická.

Byt má obývací pokoj / ložnici s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV a domácí kino, vysavač, WIFI modem, kabelové připojení UPC, domácí vrátný, sklep. Parkovací stání 1800 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby 3500 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce (cca 700 Kč měsíčně).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10417
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži 1800 Kč.měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.