Byt, 7+kk

Nový byt s krytým venkovním bazénem, terasou a privátní zahradou. Nabízíme k pronájmu nadstandardní klimatizovaný nezařízený mezonetový byt vhodný pro dvougenerační bydlení, se dvěma samostatnými vstupy. Byt leží ve 2. patře nedávno dokončeného nízkoenergetického komorního viladomu s výtahem, zasazeného do poklidné vilové čtvrti v blízkosti Branického náměstí, centra „starého Braníka“, známého pro svůj osobitý charakter. Ve čtvrti funguje dobrá občanská vybavenost a také divadla Bravo! a Duncan centre, daleko není ani Dobeška, domovská scéna divadla Sklep. Okolí nabízí široké možnosti sportovního vyžití na beachvolejbalových nebo tenisových kurtech, fotbalovém či baseballovém hřišti či na 9jamkovém golfovém hřišti, kolem Vltavy vede oblíbená fitness stezka. Dopravní spojení zajišťují autobusy, nejbližší zastávka tramvaje Přístaviště je vzdálena 4 minuty jízdy, stanice metra Budějovická 8 minut. 

Ve spodní úrovni bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na zahradu, 3 ložnice, koupelna (vana, sprchový kout, toaleta), technické zázemí s druhou koupelnou (sprchový kout, toaleta) a vstupní chodba. V horním patře je druhý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, 3 ložnice, koupelna (sprchový kout, toaleta) a vstupní chodba. 

Klimatizace, množství vestavěných skříní a úložných prostor, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, plynový kotel, podlahové vytápění, 2x pračka a sušička, 2x myčka, 2x indukční varná deska, 2x mikrovlnná trouba, videotelefon. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání a parkovací stání na pozemku. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103288
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody cca 4.000 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  287 m²
 • Terasa
  17 m²
 • Celková plocha
  304 m²
 • Zahrada
  922 m²
 • Parkování
  2 garážová stání a 1 venkovní stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.