Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený mezonetový byt s pěknými výhledy do okolí, situovaný ve 2., nejvyšším patře polyfunkčního domu s recepcí, bez výtahu, v rezidenční čtvrti s dostatkem zeleně. Lokalita s plnou občanskou vybaveností a službami v blízkém dosahu, v blízkosti autobusové a tramvajové zastávky, nedaleko nákupního centra s kinem VIVO Hostivař. Spojení s centrem je možné i vlakem ze zastávky Praha – Hostivař. Nedaleko se nachází také oblíbený Toulcův dvůr se zookoutkem.

Ve spodním patře bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s vybavenou šatnou, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní. V horní úrovni je druhá ložnice a toaleta. 

Klimatizace, laminátové podlahy, koberec, dlažba, centrální plynové vytápění, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, alarm.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102859
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, spotřebu energií a internet ve výši 7.500 Kč měsíčně se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.