Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu moderní nezařízený byt se 2 terasami, situovaný v přízemí v novém bezpečném uzavřeném projektu Neugraf s 24/7 recepcí, wellness, společným dvorem a střešní terasou a podzemním parkováním. Budova stojí ve svahu v atraktivní rezidenční lokalitě Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, Kinského zahrady, Petřína, parku Sacré Coeur a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Rychlá je dostupnost do centra, 10 minut trvá chůze parkem k metru Anděl, k dispozici je přímé spojení na letiště, pár minut chůze od budova jsou zastávky tramvají a autobusů, v rychlém dosahu je také Francouzské lyceum.  

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a terasou s výhledem do tichého zeleného vnitrobloku, ložnice s šatnou a terasou orientovanou do atria, dále koupelna s vanou a toaletou, technická komora / šatna, toaleta pro hosty a vstupní hala. 

Klimatizace, masivní dřevěné podlahy, dlažba, nadstandardně vysoké stropy, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální topení, podlahové vytápění v koupelně, myčka, indukční varná deska, parní trouba, kombinovaná horkovzdušná / mikrovlnná trouba, sklep. Rezidentům je k dispozici wellness zóna se saunou a společná panoramatická terasa na střeše s posezením a grilem. V ceně je zahrnuto garážové stání

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  33 000 Kč / 1 353 €
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 6500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Terasa
  27 m²
 • Celková plocha
  101 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  102623
 • K dispozici od
  Ihned
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.