Byt, 6+1

Krásný světlý byt se 2 koupelnami a dvěma balkony v prvním patře kompletně zrenovovaného činžovního domu z přelomu minulého století na břehu Vltavy. Byt nabízí nádherný výhled na řeku, Žofín a Národní divadlo.

Byt nabízí obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, 5 ložnic, 2 koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), 2 toalety zvlášť a vstupní halu.

Parkety a dlažba, vysoké stropy, velká okna, alarm, satelitní připojení. V budově je k dispozici výtah, 24hodinová recepce, sauna, fitness a vířivá vana. Pár minut do centra. Parkování možné za samostatný poplatek. Zálohy na služby a spotřebu energií se platí zvlášť. K dispozici od července 2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10129
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  200 m²
 • Parkování
  Parkování možné za samostatný poplatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.