Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu klimatizovaný třípokojový byt s lodžií s výhledem do zeleně. Byt s možností parkování v podzemní garáži se nachází v novostavbě Five Star Residence na náměstí Slobody ve Starém Městě, je nově po rekonstrukci, nově zařízený a dosud nebyl obývaný.

Byt se dispozičně dělí na prostornou vstupní halu s walk-in šatnou, obývací pokoj s francouzským oknem spojený s jídelnou a plně vybavenou kuchyní s varným ostrůvkem a kuchyňskou deskou z kamene, 2 samostatné ložnice – jedna s vestavěnou šatnou a lodžií; koupelnu (walk-in sprchový kout, solitérní vana, WC) a druhou samostatnou toaletu s umývátkem.  

Ke standardu patří hliníková okna Schüco, klimatizace Daikin, podlahové vytápění, nadstandardní výška stropů, elektrospotřebiče Bosch, LED osvětlení, dřevěné podlahy, velkoformátové obklady.

Lokalita náměstí Slobody u největší fontány v Bratislavě láká k příjemným procházkám v blízkosti Prezidentského paláce a jeho zahrady, Bratislavského hradu a historického centra. Místo patří mezi vůbec nejžádanější v Bratislavě, do centra se lze pěšky dostat do 5 minut. V okolí je výborná dostupnost kamkoliv v Bratislavě MHD či autem.

Cena měsíčního nájmu je 1 350 eur + záloha na energie a služby ve výši 200 eur. K bytu je možné pronajmout parkovací místo v suterénu domu za 100 eur měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100982
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  99 m²
 • Lodžie
  5 m²
 • Celková plocha
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.