Byt, 5+kk

Nově zrekonstruovaný, reprezentativní, nezařízený dvouúrovňový byt ve funkcionalistické vile s pěkně upravenou zahradou. Jedna z nejatraktivnějších pražských vilových čtvrtí ležící na rozhraní Prahy 5 a 6 vyniká množstvím zeleně a navíc je obklopena velkými parky Ladronkou, Petřínskými sady, zahradou Klamovka nebo Bertramka, v okolí funguje také několik sportovišť. Přímé spojení s centrem zajišťuje autobus s konečnou na Karlově náměstí, smíchovské centrum Anděl je vzdálené do 10 minut autem.

Jižně orientovaný světlý byt s mnoha okny nabízí krásný výhled na Prahu. Ve spodní úrovni se nachází plně vybavená moderní kuchyň otevřená do jídelního prostoru a obývacího pokoje, komora, prádelna, toaleta a šatna. Nahoře jsou 4 ložnice (dvě s balkonem), 2 designové mozaikové koupelny (jedna en-suite, každá s toaletou), druhý obývací pokoj (50 m2) a šatna.

Parkety a dlažba, stropní vytápění a klimatizace, vestavěné skříně, zahradní terasa, satelitní připojení, alarm, skladovací prostor na zahradě. Byt je přístupný jak z úrovně zahrady tak z prvního patra. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100835
 • Měsíční nájemné
  89 000 Kč / 3 568 €
 • Poplatky za služby
  Poplatky za domovní služby 11.000 Kč/měs. Elektřina se převede na Nájemce.
 • Podlahová plocha *
  250 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • K dispozici od
  01.07.2024
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.