Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt ve 4. patře moderní rezidenční budovy s výtahem - restaurované secesní tiskárny z roku 1906 ve skvělé lokalitě mezi vltavským nábřežím, Vyšehradem a rozlehlým parkem Folimanka v sousedství. Výborná dostupnost městské dopravy, snadná dostupnost sportovních aktivit ve Žlutých lázních a plaveckém areálu Podolí. 

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 2 ložnice, jedna s en-suite koupelnou (sprchový kout s talířovou sprchovou hlavicí, toaleta) a 2. koupelna (vana, toaleta).

Moderní kuchyňská linka s kvalitními spotřebiči vč. myčky a mikrovlnné trouby, pračka, vysoké stropy, bezpečnostní dveře, sklep, společná zahrada (600 m2). V ceně je zahrnuto jedno parkovací stání v podzemní garáži. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100304
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby 6.000 Kč měsíčně, elektřina se převádí na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Parkování
  Parkování v podzemních garážích je zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.