Přehled jednotek

sdílené kanceláře

Sdílené kanceláře v centru Prahy, které poskytnou perfektní zázemí pro všechny vaše podnikatelské činnosti. Vybrat si můžete z coworkingových variant i privátních kanceláří.

V rámci sdílených kanceláří získáte v jedné ceně vše, co je potřeba pro bezproblémový chod vašeho podnikání. Nezáleží na tom, zda potřebujete jedno pracovní místo a zvolíte členství v coworkingu či dedikovaný stůl, nebo si vyberete plně vybavenou soukromou kancelář s flexibilní délkou nájmu pro celý svůj tým. K dispozici je pro členy široké spektrum služeb včetně vstupu do business klubu.

Kanceláře se nacházejí v osmi z deseti podlaží v budově postavené v roce 1968 jako původní sídlo pro nakladatelství Albatros. Budova byla postavena na návrh architektů Stanislava France, Luďka Hanfa a Jana Nováčka a později několikrát rekonstruována až do dnešní moderní podoby.

Lokalita:
Budova se nachází v centru Prahy na pomezí Starého a Nového města na rohu ulic Národní a Na Perštýně. V blízkosti tramvajové spoje a stanice metra Národní třída (trasa B), v pěší vzdálenosti také stanice Můstek (trasa A, B). V blízkém okolí se nacházejí kvalitní restaurace a kavárny, obchody a kulturní zařízení.

Vybavení a služby sdílených kanceláří:
Denní recepce
Vybavené soukromé kanceláře
Coworking
Dvě plně vybavené zasedací místnosti
Telefonní budky
Lounge a relax zóny
Plně vybavené kuchyňky včetně občerstvení
Multifunkční tiskárny
Vysokorychlostní Wi-Fi

Vybavení a standard budovy:
Přístup na čipové karty
2 osobní výtahy
Zdvojené podlahy
Sprinklery
Otevíratelná okna
Venkovní terasy se sezením
Cvičební sál
Parking

Ceník včetně služeb:

Coworking:
Členství v coworkingu .................... 3.670 Kč/měsíc
Dedikovaný stůl .............................. 5.090 Kč/měsíc

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35072
 • Měsíční nájemné
  Cena na vyžádání
 • Celková velikost budovy
  3 416 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.