Přehled jednotek

pronájem kanceláře

Nová polyfunkční kancelářská 29. patrová budova která je součástí revitalizace čtvrti Mlynské Nivy, kde z původně industriální zóny se stává nová městská čtvrť, nabízí k pronájmu prvotřídní kancelářské prostory.

Tato 125 metrů vysoká budova je dominantou Bratislavy a zároveň nejvyšší hi-tech budovou Slovenska. Administrativní budova nabízí řešení které přinášejí nejen kvalitní a flexibilní pracovní prostor, ale v něm i akustický komfort, kvalitní a chutnou vodu, dostatek denního světla či čerstvý a čistý vzduch. Budova dodává až o 40% více čerstvého vzduchu, používá nejmodernější filtraci, která zachytí až 90% nečistot z ovzduší, převádí pravidelný monitoring čistoty ovzduší. K panoramatickým výhledem se připojuje i další jedinečný bonus v podobě vyhlídkové terasy na samotném vrchu budovy. Unikátní řešení samotného projektu jako jsou nejnovější smart technologie vyhovují požadavkům certifikace Well Building Standard a BREEAM.

Lokalita:
Budova je umístěna přímo v nově vznikající čtvrti Nové Nivy a obklopená důležitými cestami Karadžičova, Mlynské Nivy, Košická a Landererova. Pěšky se nachází autobusové nádraží, zatímco železniční stanice a letiště v Bratislavě jsou vzdáleny 15 minut jízdy autem. Dopravní dostupnost je podtržena množstvím veřejné dopravy v okolí. V okolí najdete mnoho restaurací a základních zařízení. Nejbližší pošta a nákupní možnosti jsou v nedalekém nákupním centru Eurovea, které je v pěší vzdálenosti.

Vybavení a služby:
- Otevíratelné okna
- Vnitřní stínění
- Inteligentní LED osvětlení
- Fasáda z trojskla
- Online aplikace pro snadnou správu služeb
- Nejrychlejší výtahy
- Smart parkování
- Zázemí pro cyklisty a sportovce
- Concierge & bike sharing
- Přímé napojení na zelenou střechu Stanice Nivy
- Zdvojená dutinková podlaha
- Kabeláž kategorie 6A
- Kobercové čtverce
- Kompletní HVAC systém
- Dvojitá filtrace vody
- Stropní chlazení

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33592
 • Měsíční nájemné
  16 - 20 € za m² / 395 - 494 Kč za m²
 • Celková velikost budovy
  31 000 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  29 145 m²
 • Parkování
  155 EUR
 • PENB
  A
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.