Přehled jednotek

Kancelářské prostory

Pronájem kancelářských prostor v barokním paláci nedaleko Malostranského náměstí a Kampy se vstupem do zahrady. Prostory jsou vybaveny kuchyňkou a sociálním zázemím. Vstup do kanceláří je zajištěn přes autentické dřevěné točité schodiště. Součástí je rovněž 1 parkovací stání. Celý palác, datující se do 14. století, je chráněn jako kulturní památka České republiky.

Lokalita:
Objekt je umístěn v těsné blízkosti tramvajových zastávek a 10 minut pěší chůzí od stanice metra Malostranská (linka A). V okolí paláce se nachází Poslanecká sněmovna České republiky, různé státní úřady a velvyslanectví.

Vybavení a služby:
Recepce
Parking
Vlastní kuchyňka a toalety
Původní dřevěné parkety

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29611
 • Měsíční nájemné
  20.22 € za m² / 500 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  145 Kč za m² / měsíčně
 • Volná plocha k pronájmu
  88 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.