pronájem kanceláře

Nová administrativní budova s kancelářskými prostory k pronájmu situovaná v Heršpické ulici.

Lokalita:
Budova je dobře dostupná autem i hromadnou dopravou – vzdálenost od dálnice je cca 3 minuty jízdy, z centra města zhruba 5 minut. Výborná dostupnost z centra města je i veřejnou dopravou, cca 10 minut vlakem z hlavního nádraží.

Vybavení a služby:
Jedná se o klimatizovaný open space, který má samostatný bezbariérový přístup s výtahem. Prostory jsou vybaveny standardním osvětlením a kompletním sociálním zázemím. Parkování je možné přímo na pozemku.

Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24992
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Volná plocha k pronájmu
  591 m²
 • Parkování
  1 000 Kč
 • PENB
  B
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.