kanceláře, nebytové prostory

Vila situovaná v rezidenční zástavbě nabízí k pronájmu bytové i kancelářské prostory na Praze 8. Prostory s terasou a výhledem do okolí jsou vhodné pro firmu s klidným provozem.

Lokalita:
Budova je dobře dostupná hromadnou dopravou – nedaleko od stanice metra Nádraží Holešovice (trasa C), tramvajových a autobusových zastávek. Snadné napojení na dálnici D8. Lokalita s dobrou občanskou vybaveností - restaurace, obchody, welness, ZOO Praha, park Stromovka a nově otevřený Aquapark Šutka.

Vybavení a služby:
Světlé prostory, které se skládají z 3 místností, kuchyně, koupelny, toalety a vstupní chodby. Parkety a dlažba, masivní dveře, bezpečnostní vstupní dveře. Možnost pronájmu parkovacích míst.

Výše nájemného je 213 Kč/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24330
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  43 Kč za m² / měsíčně
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.