Kancelářské prostory

Budova nabízí k pronájmu kancelářské prostory v žádané lokalitě Prahy 6 – Dejvice.

Lokalita:
Výborná dopravní dostupnost – v blízkosti stanice metra Dejvická (trasa A), zastávek tramvají a autobusů, s rychlým spojením na mezinárodní letiště Václava Havla Praha a do mezinárodních škol. Příjemné okolí s výbornou občanskou vybaveností, kavárnami a obchody, včetně možností pro aktivní odpočinek (park Stromovka, cyklostezky aj.).

Vybavení a služby:
Kancelářské prostory v přízemí budovy jsou přístupné z chodby domu a také přímo z ulice. K dispozici vlastní kuchyňka a sociální zařízení, otevíratelná okna, vnitřní žaluzie. Parkování možné na ulici před domem.

Výše nájemného 239 Kč/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23690
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.