Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Administrativní budova

M-Palác byl architektonicky ztvárněn architektonickou a projekční kanceláří Atelier DoS, Dokoupil & společník, v.o.s. Brno. Řešení komplexu dvou budov vychází ze soutěžního návrhu z ledna 1994. Základní kámen byl položen dne 20. prosince 1994 s následnou kolaudací dne 9. října 1997. M-Palác je funkčně rozdělen na administrativní a obchodní část. Výšková budova se svými 60-ti m výšky a 16-ti podlažími plní převážně administrativní funkci a k ní přilehlá dvoupodlažní obchodní pasáž poskytuje zázemí mnoha společnostem s nabídkou v oblasti zejména interiérového vybavení, služeb a využití volného času (kavárny, restaurace). Pod budovou a v jejím nejbližším okolí se nachází dostatek parkovacích míst. M-Palác má v nejvyšším 16-tém poschodí umístěno exkluzivní vyhlídkové patro s restaurací a barem.

Lokalita:
M Palác má výhodné umístění v jižním centru Brna s bezproblémovou dostupností z centra města, po dálnicí D1 (Praha, Olomouc), D2 (Bratislava) nebo R52 (Mikulov, Vídeň). Dostatečné parkovací kapacity M-Paláce jsou zajištěny v monitorovaných podzemních garáží nebo na přilehlém parkovišti.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  87.50 Kč za m² / měsíčně
 • Volná plocha k pronájmu
  1 182 m²
 • Parkování
  2500 Kč/PS
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  19150
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.