Administrativní budova

Administrativní budova s kancelářskými prostory k pronájmu situovaná ve vyhledávané pražské čtvrti Dejvice.

Lokalita:
Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost – v blízkosti stanice metra Dejvická (trasa A), zastávek tramvají a autobusů, s rychlým spojením na mezinárodní letiště Václava Havla Praha a do mezinárodních škol. Příjemné okolí s výbornou občanskou vybaveností, kavárnami a obchody, včetně možností pro aktivní odpočinek (park Stromovka, cyklostezky aj.).

Vybavení a služby:
Vybavení prostor zahrnuje osvětlení, topení, klimatizaci, otevíratelná okna, vnitřní žaluzie a koberce na podlahách. K dispozici toalety a kuchyňka. Možnost parkování před domem. Parkování možné na ulici před domem.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18849
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  40 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  1 248 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.