Administrativní budova

Kancelářská budova se nachází v těsné blízkosti jednoho z pražských obchodních center a v pěším dosahu stanice metra Anděl (trasa B). Výborná dopravní dostupnost autem i veřejnou dopravou, v blízkosti jsou zastávky tramvají, autobusové a vlakové nádraží.

Vybavení a služby:
Klimatizace, otevíratelná okna, vnitřní zabudované žaluzie, podlahová krytina, vybavené kuchyňky, přístup na magnetické karty, CCTV, bezpečnostní služba 24/7.

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  17615
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  161 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  4 500 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.