Kancelářské prostory

Pronájem moderních kancelářských prostor v budově, která se nachází v exkluzivní lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Objekt má celkem 17 000 m2 celkové využitelné plochy - z toho cca 7 400 m2 kancelářské plochy a 8 500 m2 prvotřídních obchodních prostor; k dispozici až 150 parkovacích míst ve třech podzemních podlažích. Za designem interiéru včetně kamenné fasády stojí návrh českého architekta Bedřicha Bendelmayera.

Lokalita:
Výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou včetně dobrého přístupu na Městský okruh a dálnici D1. V blízkosti stanice metra Můstek (linka A, B) a Náměstí Republiky (trasa B). Vlaková stanice Masarykovo nádraží a Hlavní nádraží je v docházkové vzdálenosti cca 5 minut chůze, tramvajová zastávka Jindřišská 2 minuty chůze.

Vybavení a služby:
Recepce
Parkování přímo v budově
Ostraha
Vstup na čipové karty
Otevíratelná okna
Připojení na internet
Klimatizace
Lobby
Relax zóna
Call room
Zasedací místnost
Výtah

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  15155
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  175 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  7 200 m²
 • Parkování
  219 EUR
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.