Nebytové prostory

Nebytové prostory k pronájmu v obchodním centru poblíž Letiště Václava Havla. Prostory jsou vhodné pro provozování zdravotnického zařízení, showroomu, tanečního studia, mateřské školky, ale také pro kancelářské účely. Dostatek parkovacích míst. 

K dispozici celkem 638 m2, jednotky o vel.: 156,59 m2, 93,82 m2, 99,05 m2, 239,91 m2 a 48,42 m2

Lokalita:
Dobrá dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou – centrum je u sjezdu na Pražský okruh, 10 minut jízdy autem i hromadou dopravou od Letiště Václava Havla, přímo u objektu je autobusová zastávka Obchodní centrum Ruzyně (16 minut ke stanicím metra Nádraží Veleslavín, trasa A, a Zličín, trasa B).

K dispozici od června 2024.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103562
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  230 Kč za m² / měsíčně
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  Není vyžadován
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.